OSNOVI ELEKTRONIKE, NADOKNADA LABORATORIJSKIH VEŽBI, 2017/2018

Spisak studenata sa evidencijom prisustva i podnetih izveštaja za laboratorijske vežbe iz predmeta Osnovi Elektronike se može pogedati ovde:

2017_2018_oe_lab_vezbe_spisak_evidencija1.pdf

Studenti koji imaju urađene sve vežbe mogu dobiti paraf od predmetnog asistenta u terminu računskih vežbi. Predmetni asistenti po modulima su,

Nadoknada laboratorijskih vežbi iz predmeta Osnovi Elektronike će se održati u  četvrtak 11. januara 2018. i petak 12. januara 2018. prema sledećem rasporedu:

2017_2018_oe_lab_vezbe_spisak_nadoknada2.pdf

Spisak studenata koji imaju više od jedne neurađene vežbe može se pogedati ovde:

2017_2018_oe_lab_vezbe_spisak_1plus.pdf

Prema pravilima koja su ustanovljena na početku semestra:

1. sa više od jedne laboratorijske vežbe može se izostati samo uz lekarsko uverenje i

2. regularno se može nadoknaditi samo jedna neurađena vežba,

studenti sa gore navedenog spisak nemaju pravo na nadoknadu. Studenti koji su izostali sa više od jedne laboratorjske vežbe, a pri tome razlog izostanka nije zdravstvene prirode, mogu da se obrate prdmetnom nastavniku koji će konačno odlučiti da li mogu ili ne da nadoknade više od jedne laboratorjiske vežbe. Predmetni nastavnici po mudulima su:

Ukoliko ima nekih preklapanja sa vežbama iz drugih predmeta ili je neki od studenata izostavljen sa spiska primedbe poslati na

najkasnije do utorka 09. januara 2018. Prilikom slanja primedbe obavezno naznačiti modul, broj indeksa, ime i prezime studenta i termine vežbi iz drugih predmeta sa kojima je došlo do preklapanja.