Nastava iz predmeta Signali i sistemi 2020/2021.

Obaveštavaju se studenti, koji slušaju predmet Signali i sistemi u trećem semestru osnovnih akademskih studija, da će se nastava iz ovog predmeta držati na daljinu korišćenjem MSTEAMS platforme.

Nastava iz predmeta Signali i sistemi će početi sledećeg ponedeljka 26.10.2020., u terminima kao po rasporedu:

Časovi predavanja od 10:15h.

Časovi računskih vežbi od 12:15h.

Studenti koji su se upisali do ponedeljka 19.10.2020. su ubačeni u tim dok će ostali studenti biti naknadno ubačeni nakon upisa.

Studenti mogu pristupiti timu i pre zvaničnog upisa na sledeća dva načina:

1 način: Poslati sledeće podatke: Ime, Prezime, Broj indeksa, Smer i Elfak mejl adresu ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ) na mejl This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

2 način: Pronaći tim u aplikaciji na osnovu koda i poslati zahtev. Kod za pristup: yfedzlp (Ime tima: Signali i sistemi EE EKM)

Predmetni nastavnici

Predmetni asistent