>>> Pogledajte oglase za posao iz oblasti Elektronike

(18.12.2018.) ELSYS - zimska praksa - 15 pozicija

Dragi studeti/kolege,

ELSYS je kompanija koja omogućava mladim inženjerima da se prvi put susretnu sa poluprovodničkom industrijom i unaprede znanje na koje uskladjeno sa trendovima u svetu u okviru tima koji ima veliko znanje i iskustvo.

Za studente završnih godina takva prilika se ukazuje odmah. Raspisan je konkurs za nove članove našeg tima u vidu prakse i stalnog zaposlenja u oba naša dizajn centra. Otvoreno je preko 15 pozicija u različitim domenima:

• Analog Custom IC Layout Engineer
  • Analog Mixed-Signal Design and Verification Engineer
  • Digital Design Verification Engineer
  • Digital IC Design Engineer
  • Silicon Validation/Characterization Engineer
  • Embedded Software Engineer

Svi zainteresovani mogu se prijaviti na sledećoj adresi www.elsys-eastern.com/career/internships.

Rok za prijavu je 9. januar. Početak prakse je zakazan za 18. februara ili ako se drugačije dogovori sa kandidatom.

Takođe, Vaš angažman u našoj kompaniji, može biti pretočen u temu završnog rada u dogovoru sa predmetnim profesorom.

(01.11.2018.) ELSYS - stipendije i prakse - 30 pozicija

Dragi studeti/kolege,

Nova školska godina je počela, a sa njom stiže i prilika da svoje prve profesionalne korake napravite u oblasti razvoja čipova.

Za studente završnih godina, raspisujemo konkurs za 10 stipendija u Beogradu i Novom Sadu. Takođe, raspisujemo konkurs za nove članove našeg tima u vidu prakse i stalnog zaposlenja u oba naša dizajn centra. Otvoreno je 20 pozicija u različitim domenima:

• Analog Custom IC Layout Engineer
  • Analog Mixed-Signal Design and Verification Engineer
  • Digital Design Verification Engineer
  • Digital IC Design Engineer
  • Silicon Validation/Characterization Engineer
  • Embedded Software Engineer

Svi zainteresovani mogu se prijaviti na sledećoj adresi www.elsys-eastern.com/career/internships . Rok za prijavu za stipendiju je 17. novembar 2018. Praksu je moguće obavljati u dva različita termina sa početkom od 3. decembra 2018 i 18. februara 2019. Do 17. novembra 2018. je potrebno poslati prijavu za prvi termin prakse, dok je rok za prijavu za drugi termin 22. decembar 2018.

Angažman u našoj kompaniji možete biti pretočen u temu završnog rada u dogovoru sa predmetnim profesorom.

(20.04.2018.) Letnja praksa/zaposlenje u ELSYS - 15 pozicija

Po ustaljenom običaju, svoje prve profesionalne korake možete napraviti tokom leta u ELSYS-u, gde imate mogućnost da karijeru usmerite u pravcu razvoja čipova!

Raspisujemo konkurs za nove članove našeg tima u vidu prakse i stalnog zaposlenja u Beogradu. Otvoreno je 15 pozicija u različitim domenima (pozicije u prilogu):

Obuka može biti tema završne teze u dogovoru sa predmetnim profesorom. Rok za prijavu je 20. maj 2018, a vaše biografije i motivaciona pisma pošaljite na adresu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sa oznakom za koje pozicije konkurišete. Za dodatne informacije, budite slobodni da kontaktirate.

(18.09.2017.) Jesenja praksa/stalne pozicije u ELSYS-u - 15 pozicija

Ove jeseni se pruža mogućnost da svoju karijeru usmerite u pravcu razvoja čipova. Raspisujemo konkurs za nove članove našeg tima u vidu prakse i stalnog zaposlenja u Beogradu i Novom Sadu. Otvoreno je 15 pozicija u različitim domenima:

• Analog Custom IC Layout Engineer (PDF)
  • Analog Mixed-Signal Design and Verification Engineer (PDF)
  • Digital Design Verification Engineer (PDF)
  • Digital IC Design Engineer (PDF)
  • Silicon Validation/Characterization Engineer (PDF)
  • Software Developer in Test Engineer (PDF)

Obuka može biti tema završne teze u dogovoru sa predmetnim profesorom. Rok za prijavu je 10. oktobar 2017, a vaše biografije i motivaciona pisma pošaljite na adresu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sa oznakom za koje pozicije konkurišete.

(12.10.2014.) Firma HDL Design House, sa razvojnim centrima u Beogradu i Ćupriji,  traži diplomce koji su zainteresovani za rad na projektovanju i verifikaciji ASIC/VLSI kola. Detaljnije...