Пријава за први колоквијум из Увода у електронику (3ОЕЗ2О05)

Први колоквијум из предмета Увод у електронику ће се одржати у понедељак, 25.05.2026. године. Сви студенти који желе да полажу колоквијум треба да попуне анкету на следећем линку (пријава је са elfak.rs налогом):

 

https://forms.office.com/e/wXsDuuAcF7

 

Анкета ће бити доступна за попуњаване до понедељка, 18.05.2025. године у 12:00 сати.

Предметни наставници,

проф. др Драган Манчић

проф. др Марко Димитријевић