Први колоквијум из предмета Увод у електронику ће се одржати у понедељак, 25.05.2026. године. Сви студенти који желе да полажу колоквијум треба да попуне анкету на следећем линку (пријава је са elfak.rs налогом):
https://forms.office.com/e/wXsDuuAcF7
Анкета ће бити доступна за попуњаване до понедељка, 18.05.2025. године у 12:00 сати.
Предметни наставници,
проф. др Драган Манчић
проф. др Марко Димитријевић
