IEEESTEC – 16. Konferencija Studentskih Projekata: Predavanja Katedre za elektroniku

Prošlog četvrtka, 23. novembra, Elektronski fakultet u Nišu je bio domaćin značajnog događaja – IEEESTEC 16. Konferencije Studentskih Projekata, koja je privukla veliki broj srednjoškolaca iz različitih gradova. Ovaj događaj je bio prilika za mlade entuzijaste da se upoznaju sa zanimljivim projektima i tehnologijama na našem fakultetu.

Naša katedra je pripremila specijalna predavanja za srednjoškolce, koja su se održala u laboratoriji za embeded sisteme i laboratoriji za multimedijalne sisteme.

Uz prisustvo profesora i asistenata, srednjoškolci su imali priliku da se direktno uključe u diskusije, postavljaju pitanja i steknu uvid u svet elektronike.

IEEESTEC 16. Konferencija Studentskih Projekata je bila prilika za mlade da se inspirišu, razmene ideje i steknu uvid u oblasti koje ih interesuju.